Profesionali jojimo stovykla

Ilgai brandinę idėją, pagaliau galime pakviesti jūsų vaikus į PROFESIONALIĄ JOJIMO STOVYKLĄ. Programoje, ne tik linksmybės, maudynės ir žygis su žirgais, teorinės paskaitėlės apie žirgų priežiūrą, saugų elgesį su šiais gyvūnais bei žirginį sportą, bet ir vaikų socialinių emocinių kompetencijų ugdymas (vaikai bus mokomi mąstyti kūrybiškai, konstruktyviai spręsti problemas bei bendradarbiauti su kolegomis). Stovyklą ves licencijuotos jojimo trenerės Gabrielė Mateikaitė ir Ugnė Zalieckienė. Trenerės turi ilgametę darbo su žirgais bei vaikų ir suaugusiųjų mokymo joti bei žirginio sporto patirtį. Tai daugkartinės Lietuvos ištvermės jojimo čempionės, daugybės tarpautinių varžybų nugalėtojos ir prizininkės, Europos čempionato dalyvės. Stovyklą vainikuos fotosesija su žirgais bei parodomosios varžybos tėveliams - estafečių rungtis.

Kiekvienos dienos programoje numatyta po vieną teorinį ir du praktinius jojimo užsiėmimus bei papildomos edukacinės veiklos, ekskursija.

Vaikai bus apgyvendinti kaimo turizmo sodyboje „Vytauto kaimas“, numatomas maitinimas 4 kartus per dieną. www.vytautokaimas.lt

Gali dalyvauti tik vaikai (7-16 metų amžiaus), pateikę sveikatos pažymą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Daugiau informacijos rasite facebook puslapyje čia.

Kaina – 300 Eur/asm.

Stovyklos pamainos:

Mėnesis Dienos
Birželio 11-15 d.
Liepos 2-6 d.
Liepos 16-20 d.
Rugpjūčio 6-10 d.
Rugpjūčio 20-24 d.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA likus mažiausiai dviems savaitėms iki pamainos pradžios. Preliminariai registracijai reikia atsiųsti el. laišką ugnemateikaite@gmail.com, tuomet supažindinsime su išsamia programa ir kitomis sąlygomis.

Daugiau informacijos tel. nr.: +37061299096.

TOP