Duomenų valdytojas

Vytauto kaimas, Nevaršonių k., Aukštadvario sen., Trakų r.

Duomenų tvarkymo tikslas

Vytauto kaimas administracija tvarko Jūsų pateiktus užsakymo duomenis arba duomenis pateiktus per kontaktų formą, kad galėtu pateikti Jums pasiūlymą, pristatytų prekes Jūsų nurodytu adresu ar su Jumis susisiektų dėl užsakymo pristatymo, paslaugų teikimo. Tvarkomi duomenys:

1) Vardas
2) Telefono numeris
3) El. pašto adresas
4) Duomenys, kurie yra papildomai pateikti užsakymo metu ar kontaktų formose.

Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurių dėka galime žinoti kokio populiarumo yra mūsų projektas, kiek apsilanko žmonių, iš kokio miesto esate ir kiti standartiniai renkami duomenys, kurie negali pakenkti galutiniam klientui. Slapukai yra saugomi Jūsų kompiuteryje, slapukų parametrus galite keisti savo naršyklės nustatymuose arba iššokančioje svetainės formoje, kurioje patys renkatės kokią informaciją galime rinkti, o ko ne. Renkama informacija naudojama tik statistikos rinkimo tikslais. Savo svetainės duomenų bazėje saugome kliento duomenis rezervacijos metu. Po rezervacijos įvykdymo duomenys būna laikomi 2 dienas ir naikinami automatiškai. Kai atliekate rezervaciją, pildote formą, Jūsų ryšys su svetaine yra šifruojamas „SSL“, todėl duomenys yra saugūs, o juos mato tik projekto administracija ir klientas.

Ko mes nedarome

Mūsų administracija niekada klientui nesiunčia laiškų be jo sutikimo gavimo. Neplatina duomenų apie kliento užsakymus, užklausas.

„Ar mano duomenys yra perkeliami kažkur kitur?“

Jūsų duomenys yra saugomi tik svetainės duomenų bazėje užsakymo metu. Niekur kitur duomenys nėra skelbiami, ar perkeliami.

 „Noriu, kad mano duomenys būtų ištrinti tuoj pat“

Jeigu norite, kad Jūsų duomenys būtų panaikinti iš sistemos atlikus užsakymą prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@vytautokaimas.lt ir duomenys bus nedelsiant ištrinti.   Jeigu turėsite daugiau klausimų prašome susisiekti su mumis: Tel.: +37060794666, el. Paštu: info@vytautokaimas.lt

TOP